Hakkımızda

Japonya'da başlayan ve bir kaç sene içinde dünyaya yayılan korku evleri hali hazırda eğlence sektörünün içinde bulunan şirketimizin ilgisini çekti ve bu alana yatırım yapmaya karar verdik. 2015 senesinin ekim ayında avrupada faaliyet gösteren Cube Fear House’u Devvil’s Haunted House (Küp Korku Evi, Devvil’in Lanetli Evi) konsepti ile Bornova’da misafirlerimizin hizmetine sunduk ve bir senede 2000 e yakın grup ağırlayarak büyük bir başarı elde ettik. Sektör’de profesyonel olmayı hep amaç edinen şirketimiz Alsancak'ta 7 ay sürecek bir inşaata başlayıp ardından Şubat 2017’de American Horror House’u Abraham’s Mental Hospital (Amerikan Korku Evi, Abraham’ın Akıl Hastanesi) konsepti ile Alsancak'a getirdi. Sonrasında ise Haziran 2017’de Samara Horror House, Samara Orphanage (Samara Korku Evi, Samara Yetimhanesi) Konsepti ile Karşıyaka’da misafirlerimizin hizmetine sunduk. Ardından Alsancak'da Dravos Horror House ile labirent ve tünel sistemli yeni nesil korku evi Dravos Işkence Evini Izmir'de misafirlerimizin hizmetine sunduk. Bundan 2 ay sonra ise yine bir ilki başararak Izmir'e lanetli şato konseptini getirdik ve Texas Horror House u Alsancak'da faliyete geçirdik. Haziran 2018 de Bornova’ya Vatikan Horror House, Gabriel Church (Vatikan korku evi, Gabriel kilisesi) konseptini getirdik. Ağustos 2018 de Buca'ya Titan Horror House, Azor Graveyard (Titan korku evi, Azor mezarlığı) konseptini getirdik. American, Samara, Obrah, Teksas, Dravos, Titan ve Vatikan korku evlerinin amacı, size tehlike içermeyen, üst düzey gerçekçilikte aşırı düzeyde korku yaşatmaktır. Evlerimizi her zaman daha etkileyici olmaları için güncellemek ve geliştirmekteyiz.


Misyon
Yurtdışında ki profesyonel korku hizmetlerini gidip görüp analiz edip Türkiye'de uygulamayı amaç edinmiş bir kuruluşuz. 7'den 70'e hitap eden özgün kurgular ile İzmir halkına üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz.


Vizyon
Şirketimiz her zaman daha yaratıcı daha korkunç ve daha şaşırtıcı ortamlar yaratmayı amaç edinir. Var olan evlerimiz dahi yerinde saymaz, durmadan güncellenir ve geliştirilir. Yaptığımız yeni buluşlarla İzmir'de ses getirdiğimiz gibi global pazarda da ses getirmek için profesyonel ekibimizle çalışmalarımız devam etmektedir. Önümüzdeki senelerde projelerimizi İzmir'de 5 ilçe, Türkiye'de 4 Büyükşehir yurtdışında 2 ülkede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.